9503

799 Kč s DPH

Skladem

ks
Vytváří čistý suchý film maziva, který v podstatě eliminuje opotřebení pohyblivých dílů. Snáší vysoké tlaky, vzdoruje vymývání vodou a nepřitahuje nečistoty, prach a jiné látky s brusnými účinkyObjem 300 ml. Více >>

Všestranně použitelné mazivo s MicPol® pro všechny typy povrchů a nejrůznější podmínky. Vytváří suchý film. Je určeno pro řadu aplikací všeobecného mazání, pro téměř jakoukoliv pohyblivou část zařízení v širokém rozmezí okolních podmínek prostředí tam, kde se od maziva požaduje více, než jen mazání.

 Může se použít v mokru, čistí, vytlačuje vlhkost, rozrušuje usazeniny a proniká i do nejnepřístupnějších míst. Uvolňuje zadřené, zarezivělé a zapečené díly, odstraňuje vrzání a pískání způsobené třením a brání hromadění nečistot, tvorbě rzi a jiným projevům koroze.

 

Charakteristické vlastnosti a přednosti

výjimečně dlouhodobé snížení tření a opotřebení

maže a chrání kov, pryž, plastické hmoty, atd.

vytěsňuje vlhkost a uvolňuje zarezivělé a zapečené díly

zamezuje rezivění a korozi

nešpiní a nenechává po sobě žádné zbytky

Oblasti použití výrobku

Velmi kvalitní a úsporné mazivo jak pro preventivní, tak pro opravnou údržbu pro nejrůznější možné aplikace. Pro dlouhou životnost mazání mechanických a hnacích řetězů a mazání ocelových lan, kluzných drah, pneumatických nástrojů, kloubů, čepů, vaček, řemenů, stolních pil, nylonových kluzných ložisek, bowdenů, dvojčinných lanek, zámků, ocelových lan, okenních mechanismů, dveřních pryžových těsnění, přesných nástrojů, elektrických nástrojů, pneumatických nástrojů, zdviží, zbraní, rybářského náčiní, kladek, závitů, šroubů, válců, kohoutků, zapečených ventilů, zámků, závěsů, závor a mnoha jiných pohyblivých součástek.

 

Tento výrobek současně chrání elektrické kontakty proti korozi. Vynikající náhrada za maziva s obsahem MoS2 nebo grafitu.

Kontaktujte nás!