5502

199 Kč s DPH

Skladem

ks
Vytvoří velice odolný, nemastný mazací film, který eliminuje kontakt pohybujících se částí. Snáší vysoké tlaky, nevymývá se, eliminuje stick slip a nepojímá do sebe prach a nečistoty.Objem 50 ml. Více >>

Silně penetrující mazací olej s MicPol® pro mazání s dlouhodobým účinkem. Použití při teplotách od -43°C do 170°C. Součásti mazané mazivem Interflon Lube TF nadále běží hladce i potom, co vrstva maziva na vnějšku zmizela. Po namazání vytvoří suchý film, na který se nelepí žádný prach. Při pravidelném mazání olejem Interflon Lube TF se trvanlivost součástí může až pětkrát prodloužit.

 Charakteristické vlastnosti a přednosti

snižuje opotřebení

dlouhodobá účinnost

silně penetrující

výborná ochrana proti rezivění a korozi (rozpouští rez)

odpuzuje vodu a nečistoty (odolnost proti vymývání a kontaminaci)

zamezuje zadrhávaní

vynikající vlastnost nouzového chodu

neodstřikuje a nešpiní

neobsahuje silikony

Konkrétní oblasti použití

Tam, kde jsou součásti zařízení vystaveny znečistění nebo vlhkosti a potřebují ochranný povlak zabraňující rezivění a jiné korozi, nebo tam, kde konvenční maziva odstřikují. Vhodný pro mazání a ochranu řetězů například motocyklů, kartingů, dopravníků, vysokozdvižných vozíků, průmyslových instalací apod. Také vhodný pro závěsy, ocelová lana, vodicí tyče apod. Dále skvělý pro mazání zámků, vložek, kluzných drah, (pneumatických) nástrojů, kloubů, čepů, vaček, závitů, šroubů, válců, kohoutků, ventilů, dopravníků a mnoha jiných zařízení a dílů.

Kontaktujte nás!