6601329

960 Kč s DPH

Skladem

ks
FPS je pružinový stavítkový systém s 5 nebo 6 aktivními, pružinovými detekčními prvky. Znaky určující oprávnění klíče FPS jsou kontrolovány v bezpečnostní cylindrické vložce, a to na dvou bezpečnostních úrovních: pomocí patentovaného systému profilů klíče a pomocí masivních přidržovacích prvků. Cylindrická vložka FPS se vyrábí v kompaktním konstrukčním provedení. Více >>

FPS je pružinový stavítkový systém s 5 nebo 6 aktivními, pružinovými detekčními prvky. Znaky určující oprávnění klíče FPS jsou kontrolovány v bezpečnostní cylindrické vložce, a to na dvou bezpečnostních úrovních: pomocí patentovaného systému profilů klíče a pomocí masivních přidržovacích prvků. Cylindrická vložka FPS se vyrábí v kompaktním konstrukčním provedení.

Spolehlivé technologie zahrnuté v cylindrické vložce FPS poskytují trvalou ochranu proti nelegálním způsobům otevírání :

Ochrana proti odvrtání :

Jako sériová ochrana proti vyvrtání a navrtání působí tvrzené ocelové prvky.

Ochrana proti vyplanžetování a vyhmatání. Ochrana před planžetováním znesnadňuje takzvané vyplanžetování, popř. vyhmatání bezpečnostní cylindrické vložky. Právě díky ní je možné cylindrickou vložku FPS odemykat pouze se speciálními páčicími nástroji. Cylindrická vložka FPS se speciálně tvarovanými volnými blokovacími stavítky zajišťuje ochranu proti vyplanžetování a vyhmatání.

Standardní provedení Ni (Nikl),  5 ks klíč.

Na přání možnost dodávky s uzamykacím knoflíkem na jedbé straně vložky (v ceně).
Prosím uveďte do poznámky stranu na které má být umístěn. Knoflík je stadardně v černé barvě.

Možná dodávka v systému GK, na sjednocený klíč, nebo s úpravou BSZ.

Rozměr vložky "A" (mm)
41
Rozměr vložky "B" (mm)
41
Bezpečnostní třída
3
Kontaktujte nás!